Bota

VIDEO/ Gorillat nuk e kanë aspak qejf shiun

15:17 - 15.05.19 Gazeta Shqiptare

Gorillat në  kopshtin zoologjik të “Riverbanks” në Karolinën e Jugut nuk e kanë aspak qejf shiun. Ato shihen duke u përpjekur t’i shmangen shiut, në një video të filmuar nga kujdestari Brooke Hunsinger.“Gorillat janë krijesa të mrekullueshme dhe të mbushura me mirësi dhe bukur…Përveçse kur bie shi”, shkruan ai krahas videos të postuar në rrjetet sociale.

Menjëherë video është bërë virale, teksa shihen edhe vizitorët në kopsht që qeshin me këtë veprim të gorillave.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE