BLUETOOTH

E pyetën pse po vuan, Tayna u kthen fansave përgjigjen epike

17:00 - 16.05.19 Gazeta Shqiptare

Para pak ditësh në internet qarkulluan disa foto të reperes me të dashurin e përfolur të njohur me nofkën “Kech Montana”. Tayna ka shpërndarë disa shprehje në “Instastory-n”, ku nga aludimet duket se i drejtohet njerëzve, të cilat gjërat nuk mund t’i mbajnë aq të fshehta sa ajo. Mirëpo ditën e djeshme, reperja ka shpërndarë një video muzikore në profilin e saj ku në cover duket një vajzë, e cila sheh nga dritarja dhe është e humbur në mendime.Një ndjekëse i ka komentuar: “Ti je ajo që po vuan në foto…” dhe përgjigja e reperes ka qenë e menjëhershme: “Unë nuk vuaj në bus, unë qesh në Benz”, duke treguar se mënyra e saj e të vuajturit është pak më ndryshe se të tjerët.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *