Aktualitet

Video/ “Gjenerali” Sandër LLeshaj shpërthen në lot për major Tanushin

13:20 - 16.05.19 gsh.al

Trishtim e lot në ceremoninë e zhvilluar sot për nder të major Klodian Tanushit. Ushtarakët janë të patrembuar para luftës, por humbja e një miku, e një kolegu i trishton ata më shumë se këdo tjetër.I pranishëm në ceremoninë për nder të major Tanushit, ishte edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. Pas ministres Olta Xhaçka dhe gjeneralit Bardhyl Kollçaku, nuk i ka përmbajtur lotët as ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, që para se të bëhej ministër ka qenë gjeneral i Forcave të Armatosura.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *