Foto-galeri

Me perime, lule dhe fruta, nëna krijon “veshjet” e veçanta për të bijën

14:41 - 16.05.19 Gazeta Shqiptare

Alya Chaglar, një artiste e talentuar nga Turqia, u bë e famshëm në Instagram kur ajo filloi të postoj fotot e vajzës së saj Stefani me veshjet shumë unike.Alya përdor artin e iluzionit optik për të krijuar “veshje” fantastike për vajzën e saj 4 vjeçare. Të gjitha veshjet janë bërë nga fruta, perime, lule dhe pak magji.

Shfletoni galerinë për të parë fotot e veçanta:

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *