BLUETOOTH

Rene feston ditëlindjen, ja urimi emocionues i Robertit

14:05 - 16.05.19 Gazeta Shqiptare

Nora dhe Roberti janë këngëtarë shumë të preferuar dhe të dashur për publikun. Shpeshherë kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ata kanë krijuar një familje të mrekullueshme. Dita e djeshme ishte një ndër ditët më të lumtura për ta, sepse vajza e tyre Rene, festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 4 vjeç.Në ditën e shënuar të vajzës, Roberti mungoi, pasi aktualisht ndodhet në Gjermani. Urimi i tij virtualisht vjen duke treguar dashurinë e pakushtëzuar për të voglën: “Gëzuar ditëlindjen bijë, të do babi fort!”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *