BLUETOOTH

Single apo në lidhje? Elvana Gjata u jep fund thashethemeve

12:40 - 16.05.19 Gazeta Shqiptare

Ngjarja në zonën e ish-Bllokut, ku i përfshirë ishte dhe i fejuari i Elvana Gjatës, Ervin Mata, u largoi këngëtaren nga muzika. Koncerti i pavarësisë së Kosovës e riktheu Gjatën dhe i hapi rrugën për hitet e tjera e tashmë ajo ka nisur koncertet muzikore në qytete të ndryshme të Europës, por syrit të fansave nuk u ka shpëtuar fakti që këngëtarja s’mbante unazën në gisht. Bëhet fjalë për unazën që ajo ka marrë para një koncerti në Prishtinë ku u tha se është dhe unaza e fejesës.Por, është vetë Elvana ajo që i ka mohuar zërat se lidhja e saj mund të ketë pësuar ndonjë krizë, pasi ka publikuar në ‘Instastory’ një selfie, ku shfaqet me syze dhe kapele. Por ajo çfarë bie më shumë në sy është unaza e këngëtares me gur diamanti, që është e njëjtë me atë që i ka dhuruar partneri i saj.
Ky mund të jetë dhe një konfirmim nga ana e këngëtares, që ata janë ende bashkë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *