Show-Bizz

“Duam njerëz që s’na duan” Ronela konfirmon ndarjen nga Yound Zerka

11:27 - 19.05.19 gsh

Vetëm pak kohë më parë Ronela Hajati dhe Young Zerka u përfolën se i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Ditën e djeshme këngëtarja e ftuar në shesh për të interpretuar duket se i ka konfirmuar edhe njëherë zërat për ndarjen e tyre.  Përpara se bukuroshja të këndonte hitin e titulluar “Vuj”, ka deklaruar publikisht se është një këngë për të gjithë rininë dhe në njëfarë mënyre tregoi se është një dedikim. “Ndonjëherë ne duam njerëz që s’na duan dhe vuajmë dhe pastaj bëjmë këngë!”- ka deklaruar Ronela. Kujtojmë se të dy artistët gjithmonë kanë deklaruar se mes njëri-tjetrit ka vetëm miqësi dhe asgjë tjetër.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *