Aktualitet

Ndodh e pabesueshmja/ I burgosuri gëlltit 22 doza kanabis, ia zbulon EKO

10:50 - 19.05.19 gsh

Një të burgosuri në burgun e Korçës i janë gjetur 22 doza kanabis si dhe 4 telefona. Dozat e kanabisit i kishte gëlltitur një i burgosur, i cili sapo ishte kthyer nga leja. Kanabisi u zbulua pas ekos që u bë të dënuarit në burgun e Korçës.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *