Sport

Ronaldo “godet” djalin, por kupën nuk e lëshon!

15:47 - 20.05.19 Gazeta Shqiptare

 Cristiano Ronaldo është ndër lojtarët më të suksesshëm në botë. Por, jo të gjithë e mbështesin atë.

Shumë e akuzojnë për egoizëm, dhe pamjet e kapura nga kamerat gjatë ceremonisë së fitores së kampionatit nga Juventusi nuk  e përmirësojnë  situatën.

Ylli portugez është filmuar teksa  me kupën  e kampionatit në dorë, godet pa dashje djalin e tij  Cristiano Jr.

Goditje jo e fortë, por gjithsesi e rrezikshme sepse e kap 8 vjeçarin në sy. Por, Ronaldo nuk duket sikur shqetësohet nga ky aksident i vogël, dhe përqendrohet tek ceremonia, ku padyshim është protagonisti absolut.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *