Kryesore

Moti sot, reshje shiu në të gjithë vendin

08:10 - 21.05.19 Gazeta Shqiptare

Moti do të jetë  vranësira mesatare deri të dendura të cilat në mesditë do të pasohen nga reshje shiu dhe stuhi të izoluara në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim  Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4-5 me lartësi vale 1,0–2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   9/18°C

Zonat e  ulëta  13/22°C

Zonat  bregdetare 14/21°C

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.