Show-Bizz

Jorida Tabaku shtatzanë në protestë: S’ka rrezik

21:30 - 25.05.19 gsh

Edhe Jorida Tabaku ka qenë në protestën e sotme, pavarësisht se ish-deputetja është shtatëzënë. “Ka dalë gjithë Shqipëria, s’mund të mos dilja unë. Ka shifra për mbi 60 mijë protestuesë. Ndodh njëherë në jetë, s’doja ta humbja dhe unë, as për bebin. PD s’ka programuar dhunë.”-tha Tabaku, teksa është pyetur nëse ka rrezik për bebin duke qenë se shpesh është hedhur gaz lotsjellës.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *