Politike

Video/ Ora e iftarit. Basha ndalon fjalimin: 1 minutë falje për agjëruesit

20:12 - 25.05.19 gsh

Lulzim Basha ashtu edhe si në protestat e tjera është ngjitur në foltoren përpara Kryeministrisë, ku dhe ka mbajtur fjalën e tij para protestuesve. Por kryedemokrati ka ndaluar fjalën e tij, fill sapo ora ka shënuar 20:05, orar ky edhe kur agjëruesit ulen në tavolinë për të iftar. Duke u lutur për një minutë, Basha tha se është një moment hyjnor, ndaj meriton vëmendjen e lutjen e të gjithëve në shesh.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *