Sociale

Video/ Skandali me ushqimet, brenda domates gjejnë luleshtrydhe

14:00 - 27.05.19 gsh

Duket se problemet me cilësinë e ushqimeve vazhdojnë në vend. Teksa AKU është në terren dhe qeveria ka parashikuar ndryshim të Kodit Penal për prodhuesit, kjo video tregon edhe njëherë problemet që ushqimet kanë në vendin tonë. Olti Curri ka publikuar një video ku brenda një domateje shihet një luleshtrydhe. Duke shkaktuar panik tek të gjithë, video tashmë është shpërndarë në shumë adresa për të treguar edhe njëherë skandalin që ndodh përditë rreth nesh. 

https://www.instagram.com/p/Bx9SpkzFLR8/

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *