Foto-galeri

Mrekullitë e nënës natyrë, destinacionet më interesante në botë

15:45 - 05.06.19 Gazeta Shqiptare

Ndërkohë që ka shumë destinacione të krijuara nga dora e njeriut në mbarë globin, asgjë nuk mund të krahasohet me mrekullitë e nënës natyrë.Nga formacionet shkëmbore, lumenjtë, liqenet e deri tek ujëvarat apo lava e vullkanit, këto janë disa nga peisazhet më të pazakonta dhe interesante në botë.

Islandë Arizona Japoni Etiopi Australi Filipine Kolumbi Zelanda e Re Turqi Britani
<
>
Zelanda e Re

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *