BLUETOOTH

Alketa “arratiset” me pushime, dalin fotot nga vendi përrallor

16:55 - 11.06.19 Gazeta Shqiptare

Ditët e nxehta të qershorit kanë bërë që shumë nga personazhet e “show bizz”-it shqiptar të fillojnë pushimet pas një sezoni të lodhshëm. Një prej tyre është edhe moderatorja Alketa Vejsiu.Së fundmi ajo ka publikuar në “Instagram” disa foto nga ku shihen disa pamje të mrekullueshme. Vendi ku ndodhet moderatorja quhet Lazise dhe ndodhet në Itali.

Fotot që Alketa ka postuar të mahnitin e këtë e ka pohuar edhe vetë ajo duke thënë: “Vendi im i preferuar, pas vendit tim”.

Në njërën prej fotove Alketa shfaqet duke pozuar pranë një biçiklete të dekoruar me lule, ndërsa në një foto tjetër duke shijuar një limonadë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *