BLUETOOTH

Më i dashuruar se kurrë! Olsi bylyku i shpreh ndjenjat të dashurës

11:50 - 11.06.19 Gazeta Shqiptare

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të dashur për publikun. Pas eksperiencës në “Portokalli”, atë e shohim në “BE Coffee”, një projekt tjetër i ndjekur nga shqiptarët.Kohët e fundit ka qenë në qendër të mediave rozë jo vetëm për profesionin e tij, por edhe për lidhjen me një vajzë shumë simpatike, e cila quhet Egli. Ai kishte vendosur që ta mbante private lidhjen e tij, derisa disa foto i nxorën “zbuluar”.

Tashmë jo vetëm që poston foto, por edhe shkëmben komente me të dashurën në rrjetet sociale. Në një foto të fundit të publikuar nga aktori, e dashura e tij i ka komentuar dy zemra dhe ai ia ka kthyer me një emoji të veçantë nëpërmjet të cilit na tregoi se si e thërret atë. Pra, bukuroshja Egli është “Princesha e Olsit”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *