LIFE STYLE

Gjarpri që po habit botën, lind me syze dielli dhe mustaqe

12:00 - 11.06.19 gsh.al

A keni parë ndonjëherë gjarpër me syze dielli dhe mustaqe? Në fakt është e vështirë ta shikosh, sepse edhe po ta shohim diku zvarranikun jemi të prirur të vrapojmë  për t’iu larguar, e jo të studiojmë tiparet apo ngjyrat e tij.Por disa fotografi të publikuara online, kanë habitur jo pak njerëz në mbarë botën. Gjarpri u fotografua në Teksas dhe shenjat në fytyrën e tij e bëjnë të duket sikur ka syze dielli dhe mustaqe. Së bashku me fotografitë e publikuara ishte edhe përshkrimi: “A keni parë ndonjëherë gjarpër me syze dielli?”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *