Show-Bizz

Grida Duma ka ditëlindjen, ja surpriza që i erdhi në 12 të natës

10:00 - 12.06.19 gsh

Grida Duma feston ditën e sotme 42 vjetorin e lindjes. Në mesnatë kanë qenë të rinjtë e PD dhe studentët e saj që i kanë shkuar tek shtëpia me tortën dhe qirinjtë për t’ja bërë surprizë ish-deputetes.  Teksa Duma ka fryrë qirinjtë, të rinjtë i kanë kërkuar të mendojë një dëshirë. “Dëshirë? Dëshirat janë në zot”, dëgjohet të thotë Duma. Natyrisht që urimet për një nga femrat më të pëlqyer të politikës do të vijojnë përgjatë gjithë ditës.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *