Aktualitet

Nard Ndoka: Junker, pijanec dhe me tendencë për LGBTI

11:20 - 12.06.19 gsh.al

Përmes një postimi në rrejtin social Facebook, kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar Presidentin e Komisionit Europian, Jean Claude Junker.Ndoka ka publikuar fotografinë Junker teksa puthi kryeministrin e vendit Rama, në përfundim të takimit të djeshëm në Bruksel.

Në përshkrimin e fotografisë së Ramës me Junker, Nard Nodoka e cilëson Presidentin e Komisionit Europian, pijanec dhe me tendencë për LGBTI.

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti! Të keqen e Knutit!
Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”-shkruan ai.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.