Show-Bizz

Sali Lushaj dhe Lulzim Basha kanë ditëlindjen, ja si i uron Stresi nga qelia

16:21 - 12.06.19 gsh

Edhe pse prej disa muajsh ai gjendet në qeli, ditën e sotme ka gjetur mundësinë të uroj dy persona të rëndësishëm për të. Stresi nga Instagrami ka uruar ditëlindjen e kryedemokratit Basha, por edhe të babai të tij, Sali Lushajt. Duke i konsideruar si persona të rëndësishëm në jetën e tij, reperi i ka bërë thirrje që mos të dorëzohen. “Sot dy persona të rëndësishëm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorëzo!!”, përfundon Stresi.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *