VIP PAGES

Të gjithë sy e veshë! Almeda Abazi tregon sekretin si humbi kilet e tepërta

10:55 - 12.06.19 Gazeta Shqiptare

Aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman, u bënë prindër të një djali të vogël të quajtur Efehan.Aktorja ka ndarë disa momente të veçanta me vogëlushin e saj në “Instagram”. Ndërsa tani ajo ka bërë një bisedë me fansat, nga ku ka treguar sa kilogramë shtoi gjatë shtatzënisë dhe si ia doli të rrëzojë një pjesë prej tyre.

Almeda ka zbuluar se shtoi 16 kilogramë dhe arriti të rrëzojë 8 prej tyre menjëherë pas lindjes. Ajo zbuloi se këto kilogramë i humbi vetëm me gjidhënie, pasi ende nuk e ka nisur dietën dhe palestrën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE