Aktualitet

Vrasja e administratorit të Kotës, kapen tre autorët

08:51 - 12.06.19 gsh

Një ditë pas ngjarjes së rëndë në Vlorë, kapen tre autorët e dyshuar të vrasjes së administratorit të Njësisë Kotë. Ata janë Arif, Jaçe dhe Namik BejtajTë 3 autorët e vrasjes janë të afërm me njëri-tjetrin. Argjil Gjoka u vra pasditen e djeshme ndërsa mbeti i plagosur një 19-vjeçar.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *