Show-Bizz

Zbulohet foto/ Ledri Vula rikthehet me Dafina Zeqirin

14:10 - 12.06.19 gsh

Ledri dhe Dafina ishin një ndër çiftet më interesante të shoëbizzit pak vite më parë, ku dhe jetuan një histori dashurie. Pa shumë detaje, pa shumë bujë dyshja i dha fund dhe të dy vijuan me histori të tjera dashurie. Por duket se shumë pikëpyetje për një rikthim të dyshes kanë ardhur pas këtyre fotove të postuar në rrjetet sociale.Si Ledri ashtu dhe Dafina kanë postuar dje në Instagram, ku shihet e njëjta pamje, një tavolinë bilardoje. Kaq ka mjaftuar të që aludohet se dy këngëtarët kanë kaluar mbrëmjen bashkë çfarë do të thotë se janë sërish bashkë. E derisa ndonjëri nga ata të na i konfirmojë, nuk na mbetet gjë tjetër veç se të “shpresojmë”.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *