Kryesore

Kërkohet shkarkimi i Presidentit/Reagon Meta: Përgjegjësi që mos të humbasim momentin historik

14:39 - 13.06.19 gsh

Teksa në Parlament diskutohet rezoluta për shkarkimin e tij, Presidenti Meta ka reaguar në rrjetet sociale. I pashqetësuar nga ndodhitë e fundit, meta bën thirrje për reflektim dhe përgjegjësi maksimale që mos të humbim këtë moment historik.Statusi i Metës në Facebook

Shqipëria ka nevojë për reflektim dhe përgjegjësi maksimale nga të gjithë aktorët politikë!

Të mos humbasim këtë moment historik për të hedhur një hap përpara drejt Europës.

Të bëjmë çdo përpjekje për mos-shkëputjen nga përparimi i fqinjit tonë Maqedonisë së Veriut.

Çelja sa më parë e negociatave të anëtarësimit detyrim historik për të gjithë ata që duan Shqipërinë si Europa!

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *