Aktualitet

Video/ Pesë ditë i humbur, gjendet i vdekur 17-vjeçari në Këlcyrë

07:48 - 13.06.19 gsh

Një lajm i kobshëm që ka thyer çdo shpresë ka qënë për familjen e Matia Rizallarit në Këlcyrë, vdekja e këtij të fundit në rrethana ende të panjohura. I riu kishte humbur prej 5 ditësh kontaktin me familjen e të afërmit, ndërsa sot është gjetur i pajetë. Trupi i tij është gjetur në mëngjes pranë Urës së Dragotit në Këlcyrë. Ndërkaq, familjarët e tij dyshojnë se 17-vjeçari mund të jetë vrarë nga shoku i tij. Madje i ati, Arjan Rizallari ka denoncuar në polici duke ngritur gishtin mbi 25-vjeçarin Egliter Dosti. Policia ka shoqëruar të riun dhe po e merr në pyetje. 

Sequence 01.00_00_32_09.Still006 Sequence 01.00_00_39_09.Still007 kelcyre vendi
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *