BLUETOOTH

Foto ekskluzive/ Rama i bie fizarmonikës, festa e tij me fëmijët romë

14:00 - 14.06.19 Gazeta Shqiptare

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Në GSH.al, sot po ju sjellim:Por bashkëpunimi mes anëtarëve të partisë nuk duhet humbur për asnjë moment edhe kur je në opozitë. Në një aktivitet përpara një publiku të moshuar, kryetari socialist Edi Rama nuk ka harruar t’u tregojë pensionistëve harmoninë që ekziston ndërmjet anëtarëve të vjetër dhe atyre të ardhur së fundit në parti.

Zgjidhja ka qënë shumë e thjeshtë: Një pozim plot përzemërsi me Arta Daden, e cila nga ana e saj nuk e ka lënë pas dore rastin për të qetësuar të gjithë elektoratin se PS është një parti moderne dhe me mentalitet të ri.

Kur është fjala p ër elektorat Rama nuk b ën asnj ë diferencim. Pak dit ë më par ë, ai mori n ë dor ë fizarmonik ën p ër t ë festuar s ë bashku me f ëmij ët romë.

Ky shkrim u botua më 23 shtator 2006

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *