Show-Bizz

“Ke rënë në sy, kujdes”/ Manushi ngacmon Nevinën për lidhjen me Grezdën

14:44 - 18.06.19 gsh

Puntata e rradhës e “Procesi Sportiv” ka bërë që të flitet edhe më tej për lidhjen mes Nevina Shtyllës dhe futbollistit Eros Grezda. Ka qenë drejtuesi i emisionit, Manushi, që ka ngacmuar partneren e tij, duke i thënë se ka nisur të bie shumë në sy me ato takimet për dreka dhe darka.  “Ti goce kujdes se ke rënë në sy shumë me këto takimet e tua të darkave. Ore ai Grezda ai Grezda, ç’thuhet për atë Grezdën andej nga Kosova”,- është shprehur Manushi. Por duket se moderatorja nuk ka zgjedhur të reagojë, por është ngritur për t’i mbyllur gojën Manushit, duke mos kthyer një përgjigje konkrete.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *