Aktualitet

Video/ Tensione tek KZAZ në Shkodër, policët përplasen me bashkiaken

09:28 - 18.06.19 gsh

Tensionet në Shkodër kanë vijuar edhe ditën e sotme, ku policia është përplasur me policinë bashkiake. Simpatizantët e Partisë Demokratike nuk kanë lejuar hapjen e derës së KZAZ nr. 2. Konflikti ka ndodhur në momentin që anëtarët e KZAZ-së kanë shkuar për të hapur derën e bllokuar janë ndaluar nga policia bashkiake dhe simpatizantë të PD-së. Ne këtë moment ka ndërhyrë policia e rendit, teksa nuk kanë munguar debatet, tensionet dhe shtyrjet mes efektivëve.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *