Politike

“Ju mallkoftë Zoti”/ Rama bën spot fjalimin e Cekës për zgjedhjet

13:26 - 26.06.19 gsh

Të gjithë e kujtojmë videon e Neritan Cekajt, teksa mallkon të gjithë ata që do të shkojnë në votime ditën e diel. Edhe njëherë mallkimet e tij i ka rikthyer vetë kryeministri Rama, i cili nëpërmjet një spoti, ku tregon disa nga punët e bëra për Tiranën, ironizon Cekën.  “(zëri në këtë video është i intelektualit, profesorit, ambasadorit, komentatorit dhe faktorit n.c)”-shkruan Rama bashkangjitur kësaj videoje. 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *