Aktualitet

Video/ Policia shkoi ta shoqëronte për vrasjen e kunatit, vetëvritet 71-vjeçari në Korçë

10:23 - 09.07.19 gsh

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në qytetin e Korçës. Një person ka vrarë veten me armë zjarri, vetëm pak orë pas vrasjes së emigrantit 57-vjeçar.Burime thonë se viktima është kunati i 57-vjeçarit Gramoz Nako, që u gjet mbrëmjen e kaluar i pajetë në banesë nga familjarët.Mësohet se në momentin që ka shkuar policia për ta shoqëruar për vrasjen e djeshme, 71-vjeçari është mbyllur në dhomë dhe ka vrarë veten.Viktimë ka mbetur shtetasi Sefedin Zenellari, i cili dyshohet autori i vrasjes së kunatit të tij, 57-vjeçarit Gramoz Nako, që jetonte në SHBA, por ishte kthyer në vendlindje për pushime.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *