Show-Bizz

Burri në kërkim nga policia, Angela Martini poston foto seksi nga krevati

09:40 - 10.07.19 gsh

Teksa bashkëshorti saj është në kërkim për përvetësim të paligjshëm pronash në Rumani, Angela Martini nuk shfaqet aspak e shqetësuar. Modelja vijon të vijë provokuese në rrjetet sociale.  Ajo ka publikuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” një foto ku shihet me të brendshme, e shtrirë në krevat.Tejet provokuese, Angela e ka bashkëshoqëruar fotografinë me mbishkrimin: “Sekretet janë ndërtuar që të zbulohen me kohën”. Modelja shqiptare dhe Dragos Savulescu prej më shumë se një viti u martuan në Las Vegas. Por duket që prej atëherë kjo marrëdhënie ka ndeshur me ulje ngritje të mëdha. Megjithatë vetë Angela është shprehur se është vetëm një moment i vështirë dhe se është shumë e dashuruar me bashkëshortin e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *