Foto-galeri

Dasmë në verë? 7 veshje komode dhe plot stil

14:37 - 10.07.19 Gazeta Shqiptare

Nëse e prisni me padurim stinën e verës, ndër arsyet përfshihen edhe dasmat e shumta që organizohen këtë kohë. Duhet thënë se këto janë dasmat më të mira, pasi kushtet e motit janë fantastike si edhe të gjithë marrin pushimet e mblidhen.E kur flasim për dasmat, nuk mund ta shmangim të mos mendojmë se çfarë do të veshim. Pavarësisht nëse dasma do të jetë anës detit apo në mal,Elle sugjeron këto 7 veshje.

Ju do të ndiheni komode dhe njëkohësisht o dukeni plot stil.

7 6 5 4 3 2 1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *