Show-Bizz

Fund dyshimeve, Dafina Zeqiri tregon nëse është në lidhje me Dj Geek

16:25 - 10.07.19 Gazeta Shqiptare

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka folur më në fund rreth lidhjes së saj me Dj Geek. Ka disa ditë që po flitet për një lidhje të mundshme mes Dafina Zeqirit dhe Dj Geek, por këto thashetheme i ka hedhur poshtë Dafi. Në një prononcim për revistën Class artistja ka thënë: “Jo, nuk jam në lidhje me Dj Geek, kanë qarkulluar lajme se jam në lidhje edhe me Pëllumb Citakun, i cili është djali i dajës.Kam pesë djem në ekip dhe jemi shumë të afërt, kuptohet si familje. Jemi bashkë pothuajse 24/7. Unë mbetem single dhe e vetmuar. U bë disa kohë që jam single dhe të them të drejtën, kurrë s’kam qenë më e lumtur”, përfundoi Dafina. Ja, pra si qëndron e vërteta!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *