Show-Bizz

Shtyu muajin e mjaltit për fushatë, Gaz Paja pushime luksoze me bashkëshorten

14:32 - 10.07.19 gsh

Në qershor aktori i dha fund beqarisë. Megjithatë pas dasmën madhështore çifti nuk u nis për muaj mjalti. Gaz Paja vijoi angazhimin e tij me fushatën elektorale për PS. E tani që gjithçka ka mbaruar duket se çifti i ri ka gjetur pak kohë për tu relaksuar. Gazi dhe Ira kanë zgjedhur që muajin e mjaltit ta kalojnë jashtë vendit. Ashtu si duket edhe nga fotot e postuara në rrjetet sociale çifti i ri ka zgjedhur një resort luksozë për të kaluar ditët e tyre të ëmbla.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *