BLUETOOTH

Archie del me kushërinjtë, princi i nxjerr gjuhën teta Meghan

13:29 - 11.07.19 gsh.al

Fëmijët e familjes mbretërore britanike kanë shoqëruar baballarët e tyre gjatë lojës Polo. Për herë të parë “spektator” ishte edhe i vogli Archie. Meghan Marke ka marrë vogëlushin Archie për herë të parë në një ndeshje bamirësie, teksa nuk mungonin edhe kushërinjtë  George, Charlote dhe Louis.Archie, vetëm 2 muajsh i është bashkuar për herë të parë publikisht grupit të kushërinjve të familjes mbretërore. Familja u mblodh për të parë një ndeshje ku dy vëllezërit William dhe Harry luanin në dy ekipe kundërshtare.

Duket se fëmijët janë argëtuar tej mase, ndërsa në qendër të vëmendjes ishte princi Louis, që u “hipnotizua” nga syzet e diellit të mamasë. Nuk mungoi edhe një nxjerrje gjuhe për “teta Megan”. Fundja fëmijët janë fëmijë, edhe kur i përkasin një familjeje mbretërore.

gjuha play luaj + mama cover js dc princ ch pikolo famil meki Catherine, Duchess Of Cambridge And Children Leaving The King Power Royal Charity Polo Day pq gjuha ttt meghan
<
>
Catherine, Duchess of Cambridge, along with Prince George, Prince Louis and Princess Charlotte leave the King Power Royal Charity Polo Day. Pictured: Catherine,Duchess of Cambridge,Prince George,Prince Louis,Princess Charlott Ref: SPL5103074 100719 NON-EXCLUSIVE Picture by: SplashNews.com Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 0207 644 7656 Milan: 02 4399 8577 photodesk@splashnews.com World Rights

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *