Aktualitet

Çfarë i mundon Ramën e Bashën, në këtë muaj të nxehtë?

14:17 - 11.07.19 gsh.al

Përmes një postimi në Facebook, kreu i PDK-së, Nard Ndoka tregon se cilat janë shqetësimet e kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Basha në këtë muaj të nxehtë.Ndoka shprehet se Edi Ramës tani i duhet të mendojë për ish-ministrat e përfshirë në afera dhe grupet kriminale.

Ndërsa për aleatin e tij, ka këtë mendim: Basha, po mendon; se çfarë presin qytetarët nga Ai, kjo nuk është pak!

Postimi i Ndokës:

Çfarë i mundon Ramën e Bashën, në këtë muaj të nxehtë?

Rama, duhet të mendojë; për grupet kriminale që e sollen në pushtet, për ishministrat e tij që janë kapur në krim zgjedhor, për oligarkët dhe vazhdimsinë, për Sandrin e Elisën, për të tjerët që i burgosi dhe hodhi në rrugë. Në fakt halli më i madh është, se tashti po mendon vetëm për “bythen” e vet!

Basha, po mendon; se çfarë presin qytetarët nga Ai, kjo nuk është pak!✌️

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *