BLUETOOTH

Meghan Markle i bëhet “gjyqi publik”: S’di të mbajë vogëlushin, po i bie

14:12 - 11.07.19 gsh.al

Fëmijët e familjes mbretërore britanike kanë shoqëruar baballarët e tyre gjatë lojës Polo. Për herë të parë “spektator” ishte edhe i vogli Archie. Meghan Marke ka marrë vogëlushin Archie për herë të parë në një ndeshje bamirësie, teksa nuk mungonin edhe kushërinjtë  George, Charlote dhe Louis.Archie, vetëm 2 muajsh i është bashkuar për herë të parë publikisht grupit të kushërinjve të familjes mbretërore. Familja u mblodh për të parë një ndeshje ku dy vëllezërit William dhe Harry luanin në dy ekipe kundërshtare.

Pasi fotografitë e këtij momenti bënë xhiron e mediave botërore, Meghan Markle kritikua nga publiku për mënyrën se si mbante në duar vogëlushin dy muaj. Sipas shumë komentuesve, mënyra se si po e mbante Meghan vogëlushin nuk ishte e duhura dhe se bebja vetëm dy muajsh rrezikonte t’i binte nga duart.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *