BLUETOOTH

“Meshkujt u eksituan”, tropojania që u masturbua në skenë rrëfen sikletin

12:24 - 11.07.19 gsh.al

Aktorja, Arjola Demiri, tropojanja që i la pa fjalë të gjithë me rolin e pazontë që solli në skenën e teatrit, ka rrëfyer se si u transmetua aktrimi i saj tek meshkujt. Arjola do të masturbohej në skenë, dhe kjo gjë duket se ka sjellë reagime instiktive tek meshkujt. “Unë në monodramën e fundit që kisha, meshkujt e kishin më shumë mendjen që u eksituan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej…Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë s’e ka bërë…Jam munduar të mos e ekzagjeroj, mos bëj gjëra vulgare, por të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndjeheshin të eksituar”,  është shprehur aktorja në emisionin “Opinion”.

az a7 a6 a4 a1 555 44444 er
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *