Kryesore

Plane për fundjavë? Ja si do të jetë moti

08:07 - 12.07.19 gsh
E Premte dt 12 Korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. Erdo të  jetë me drejtim Veriperëndim (NWmshpejtësi  8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të  vijonë me rritje. Temperaturat min dhe max: 
Zonat  malore   13/28°

Zonat e  ulëta  16/32°CZonat  bregdetare 20/31°C

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.