BLUETOOTH

Keisi u jep fund thashethemeve, zbuloni të vërtetën e ndarjes me Stresin

19:10 - 18.07.19 Gazeta Shqiptare

Lidhja e Stresit me Keisin është komentuar në të gjitha mediat rozë duke u kthyer në qendër të vëmendjes ditët e fundit. Mjaftoi heqja e fotove në ‘Instagram’ dhe heqja e mbiemrit të Stresit në Bio-n e Keisit dhe portalet shpërthyen me aludimet se midis çiftit kishte mbaruar gjithçka.Mirëpo “ndarjen” e tyre e ka vërtetuar edhe Kejsi, e cila ka postuar një video në ‘Instastory’, ku shihet duke u argëtuar dhe në sy bie fakti që unaza e martesës nuk është më në gishtin e saj të katërt. Mesa duket paska qenë e vërtetë. Çifti janë ndarë përfundimisht, pas një historie dashurie prej shumë viteve.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.