Show-Bizz

Anwar bën gjestin e ëmbël për Dua Lipën, por sytë na mbetën tek thonjtë e tij të lyer

14:40 - 19.07.19 Gazeta Shqiptare

Prej disa ditësh, në mediat rozë po përflitet për romancën e re të Dua Lipës me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in.Fillimisht çifti u përpoq ta mbante të fshehtë lidhjen, ndërsa tashmë kanë vendosur të dalin hapur publikisht. Kësisoj, nuk mungojnë postimet mes tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi në Instastoryn e saj, Dua ka publikuar një video ku shfaqet Anwar teksa bën një gjest të ëmbël për partneren e tij.

Ai ka shkruar në bluzë shkronjën “D” për Dua Lipën, ndërkohë që këngëtarja e filmon.

Mirëpo, veç gjestit të ëmbël, vëmendjen  na e tërhoqi një tjetër detaj. Thonjtë e Anwar duken të lyer me manikyr në ngjyra të ndryshme dhe i ka gjysmë të fshirë.

Por, mesa duket Dua nuk e ka aspak problem.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.