Show-Bizz

Beckham pushime me familjen, fanset çmenden pas fizikut të tij

10:47 - 21.07.19 gsh

David Beckham, 44 vjeç, vazhdon të tregojë aftësitë e tij si një baba i përkushtuar edhe pas 20 vitesh martesë me ish-mbretëreshën e pop Viktorian, 45 vjeçe. Futbollisti me famë botërore tregoi fizikun e tij të bujshëm teksa po kalonte kohë duke luajtur me katër fëmijët e tij në parkun e ujërave në Majemi.Kujtojmë se muajin e kaluar për të festuar 20 vjetorin e martesës së tyre David dhe Victoria kaluan së bashku me fëmijët disa pushime familjare në Majemi.Beckam nuk ka ngurruar kurrë së treguari krenari për gruan e tij të cilën e ka quajtur e vetmja grua posh e Spice Girls. Femër elegante dhe e mbuluar në luks. Të njëjtën gjë bëri edhe me rastin e përvjetorit të 20-të të martesës së tyre.

 

auto_Screenshot_31563696823 auto_Screenshot_51563696823 auto_Screenshot_41563696823 auto_Screenshot_61563696822
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.