Politike

Basha: Kush nuk distancohet nga afera e teatrit, është bërë pis

14:11 - 29.07.19 Gazeta Shqiptare

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, dhe kryeministri Edi Rama kanë vijuar edhe sot përplasjen në rrjetet sociale “Facebook” për çështjen e Teatrit Kombëtar.Pas mesazhit të Ramës, ka ardhur edhe reagimi i Bashës, i cili e quan kryeministrin një hajdut psiqik, që vazhdon të përdorë e keqpërdorë këdo që i del para për të mbrojtur aferën 200 milionë euro.

“Për këdo të painformuar apo të keqinformuar po postoj më poshtë përshkrimin grafik të planit Rama-Veliaj-Mafia e Ndërtimit dhe Drogës për 6 kullat 200 milionë euro, arsyeja e vetme për prishjen e Teatrit Kombëtar”, thekson Basha.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.