BLUETOOTH

Rinia shqiptare indiferente ndaj krizës politike (Fotot)

16:45 - 05.08.19 gsh.al

Shqipëria prej disa muajsh po kalon një krizë të pazakontë politike, por nuk mund të thëmi të njëjtën gjë për rininë shqiptare.Ajo ka zgjedhur të argëtohet në plazhet e bukura të jugut, duke larguar vëmendjen nga problemet reale të vendit.

Ndoshta të lodhur nga politika, ndoshta nga mosbesimi, ata kanë hedhur pas krahëve për momentin mungesën e Gjykatave, parlamenti e gjymtuar, zgjedhjet njëpartiake, opozitën që ka dalë në rrugë dhe kanë zgjedhur të argëtohen./Shqip

fff jug13 ttttt jug11 jug10 jug9 jug8 jug7 jug6 jug5 jug 3 jug 2 jug 1
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.