Show-Bizz

Greg Rama mbush 29 vjeç, por shihni ngjashmërinë e madhe me të atin

15:37 - 12.08.19 gsh

Kohët e fundit ka bërë bujë në rrjetet sociale një aplikacion ku “parashikojnë” si do jemi pas disa vitesh dhe ketij trendi nuk i ka rezistuar dot as djali i kryeministrit Rama ,Greg. Në ditën e tij të lindjes ka ndarë një foto në rrjete sociale, në të cilën ka përdorur aplikacionin FaceApp ku poshtë shkruan: “Lindur në këtë datë, 29 vite me parë”.Me sa duket pervec ngjashmërisë së madhe fizike Greg deshiron që të ketë ngjashmeri dhe në rrugët e jetës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *