BLUETOOTH

Thumbon Bleona: Kolegët e mi janë fals! S’më quanin të famshme për shkak të “Instagram”-it

13:32 - 12.08.19 Gazeta Shqiptare

A keni menduar ndonjëherë se sa prej ndjekësve tuaj në mediat sociale janë falsë? Kjo është njohuri e zakonshme që ata ekzistojnë, por përqindja e ndjekësve të rremë – veçanërisht për llogaritë më të mëdha të famshmëve – është paksa shokuese! ICMP së fundmi ndau raportin e tij të fundit duke theksuar sasinë e ndjekësve të rremë në llogaritë e të famshmëve. Të famshmit me “Instagram” fals i gjeni këtu!Dhe me të lexuar këtë artikull, Bleona Qereti, pati disa thumbime për të bërë karshi kolegëve të saj shqiptarë. Këngëtarja, e cila ka 562 mijë ndjekës në “Instagram”, deklaron se ka marrë opinione nga kolegët artistë se nuk është mjaftueshëm e famshme, ngaqë numri i ndjekësve në këtë rrjet social që ka Bleona nuk është edhe aq i madh. Ndërsa Qereti, referuar artikullit, deklaron se ndjekësit e saj janë të vërtetë duke i quajtur “bio”, ndërsa thotë se kolegët artistë janë fals dhe kanë sjellje false me të!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *