Aktualitet

Vrasje në Rrëshen, ja kush është viktima

11:59 - 12.08.19 gsh

Një 47-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri ditën e sotme në qendër të Rrëshenit. “BalkanËeb” mëson se viktimë ka mbetur  shtetasi, Tonin Gjini.Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë, ndërsa policia ka rrethuar zonën. Menjëherë pas ngjarjes, Policia ka ngritur psotblloqe me qëllim identifikimi dhe kapjen e autorit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *