Show-Bizz

Almeda poston foto të djalit, shihni sa është rritur Efehani

15:14 - 13.08.19 gsh

Almeda Abazi , bukuroshja shqiptare është bërë nënë për herë të parë kohët e fundit. Ajo dhe burri i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman postojnë shpesh foto të djalit të tyre.Ditën e sotme Almeda ka postuar sërish një foto  ku shfaqet me burrin e saj dhe Efehanin. Ndërsa i shohim si një familje të lumtur mund të vërejmë se sa është rritur Efehani edhe pse erdhi në jetë vetëm dy muaj më parë.  Fotoja u pelqye shumë nga ndjekësit dhe mori shumë klikime.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.