Show-Bizz

“Familja ime”, çfarë lidhje ka mes Stresit dhe familjes së Luanës?

10:37 - 13.08.19 gsh

Luana Vjollca ndodhet në pushime me familjen dhe dje ka publikuar disa foto ku shfaqet në jaht në Jug të Shqipërisë. Në një nga fotot , shihet Luana me motrat dhe nënën dhe poshtë fotos ka shprehur dashurinë per to me fjalët : “E bekuar… Nga Familja ime & natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot”.Por ajo që s´prisnim ishte komenti i reperit të njohur Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit si Stresi. Mes shumë komenteve bie në sy komenti i tij , i cili në postimin e Luanës shkruan: “Familja ime.”

Që Luana dhe Stresi kishin një marrëdhënie të mirë e dinim por se deri ku shkon kjo lidhje dhe pse reperi ka bërë një koment të tillë na mbetët të presim në vazhdim për ta zbuluar, pasi fatkeqësisht edhe Luana ka zgjedhur të mos kthejë përgjigje.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *