BLUETOOTH

Të gjithë menduan se ishte Krenari! Luana Vjollca shijon pushimet në Dhërmi, zbuloni kush e përkëdhel moderatoren

21:00 - 13.08.19 Gazeta Shqiptare

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të preferuara për publikun. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku ndan vazhdimisht me fansat foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale, po ashtu dhe nga ajo private. Ajo ndodhet në Dhërmi së bashku me familjen e saj, mamanë Maria, motrën e madhe Lira, Marinën dhe mbesën Jori.Këngëtarja ka postuar disa foto nga këto pushime e foto më e veçantë është ajo ku shfaqet e përkëdhelur pranë të ëmës, e cila e puth në ballë. “E bekuar nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot”- shkruan Luana. Nuk ka lënë pa komentuar as motra e saj Marina, e cila i ka shkruar: “Sa njeri të mirë e keni atë të dytën në foto, me fat që e keni”- ka shkruar Marina duke komplimentuar mamanë e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.